Новости

0

Якщо коротко!

UBER – це мобільний додаток, який з’єднує людей, яким потрібне таксі і водія, який не проти заробити.

Є два мобільні додатки: UBER Driver – для водіїв та UBER – для пасажирів.

Що таке Uber для водіїв?
Uber – це глобальний лідер міського транспорту. Це не просто таксі, а служба за найму персональних водіїв, що надають найвищу якість послуг на найкращих машинах. Чому? Клієнт сам обирає, хто буде працювати в UBER а хто ні. За допомогою функції “оцінка водія” компанія постійно проводить моніторинг та відсіює водіїв, які не відповідають вимогам  за якістю обслуговування або автомобілі, які не подобаються клієнтам. Тому можна по праву сказати: UBER це щось нове у сфері пасажирських перевезень! Ось чому компанія так швидко завойовує все нові території та має таку популярність в цілому світі.

Високі вимоги до автомобілів!

Uber або Убер – це мобільний додаток, за допомогою якого можна замовити машину, та готівковою або безготівково оплатити поїздку. Uber – це не служба таксі, а водії працюють на власних авто. Марка автомобіля підходить від Lada 2110 і з 90-го року випуску і вище. Якщо декілька клієнтів поставлять негативний відгук про автомобіль або його технічний стан, UBER блокує таке авто та пропонує власнику усунути проблеми та зробити фото, що підтверджують це. Від так, якість автомобільного парку UBER постійно зростає!
Як стати водієм UBER?

Щоб стати водієм UBER необхідно пройти реєстрацію в одного з партнерів Uber. Наразі Uber працює у більш ніж 200 містах у 55 країнах світу, а в Україні активно набирає обороту у 10 містах. На сьогоднішній день Убер працює у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Вінниці та Запоріжжі. На черзі старт у Миколаєві, Кривому Розі та Маріуполі.
В Україні, як і в решті країн СНД, Uber не працює напряму з водіями, а через компанії-посередники,тобто так звані офіційні  Uber-партнери. Партнер проводить реєстрацію та навчання водіїв Убер та перераховує зароблені кошти водіям, сплачуючи за них податок.
Зручність UBER для пасажирів!

«Uber» дозволяє пасажиру замовити машину з водієм та відстежити її переміщення до зазначеного місця за допомогою карти в своєму гаджеті. Компанія UBER робить акцент на швидкості подачі авто до 5 хв! Якщо Ви замовили Убер то отримуєте гарантію прибуття автомобіля, чим не завжди може похвалитися звичайне таксі.

Клієнт відразу може дізнатись вартість бажаної поїздки, а оплата послуг водія проводиться за допомогою готівки або кредитної карти, яку користувач прив’язав до свого акаунту при реєстрації. Кошти автоматично знімаються при закінченні поїздки.

Тариф на проїзд в UBER.

Актуальні тарифи UBER в Україні!

Загалом тариф на поїздки Uber складається з трьох компонентів:
-вартість подачі автомобіля,
-вартість поїздки за хвилину
-ціна за кілометр.

Хочу стати водієм UBER!

Якщо Ви вирішили стати водієм Uber насамперед зверніться в один із центрів з реєстрації за адресами вказаними нижче або за безкоштовним телефоном 0 800 300 410. Реєстрація безкоштовна та триває до 20хв!

Адреса центру реєстрації UBER у Вашому регіоні!

Деякі переваги в роботі з UBER.

  • Вільний графік роботи! Це може бути як основний вид діяльності так і робота у вихідні чи ввечері.  Для того, щоб отримувати замовлення достатньо натиснути одну кнопку в мобільному додатку та вийти в “Онлайн”.
  • Високий заробіток! Водій UBER може заробляти до 40.000 грн на місяць, адже компанія постійно дотує своїх водіїв бонусами за кількість зроблених поїздок в добу чи тиждень. Зробіть відповідну кількість поїздок та отримуйте гарантовану доплату від Убер.
  •  Знижки для водія UBER! Отримайте персональну картку від UBER та отримуйте знижки на паливо, авто запчастини та страхування.

Так, з чого потрібно почати?

Пройти реєстрацію у національного партнера UBER in UA. Для реєстрації потрібно лише водійські права, тех.паспорт та страховий поліс на автомобіль. Водієм Убер може стати будь-яка особа, віком від 19 років та маючи не менше 1-го року стажу водіння. Підключення безкоштовне!

Отримавши від партнера логін / пароль, завантажте мобільний додаток для водіїв Uber Driver, натисніть “УВІЙТИ” та введіть логін та пароль!  Програма попросить зробити Вас особисте фото та вибрати автомобіль для роботи. Тепер можете виконувати своє перше замовлення.

Слід пам’ятати, що чим більшу кількість замовлень Ви виконаєте, тим більше зможете заробити. Усі зароблені кошти Ви можете прослідкувати в своєму додатку натиснувши “Зароблені кошти”. Дізнайтесь які доплати пропонує UBER на цей тиждень, натиснувши “Quest” у своєму смартфоні. Виконайте умови та отримайте гарантовані доплати на свій рахунок.

Відчуйте усі переваги UBER на собі уже сьогодні!

Ваш надійний партнер – UBER in UA

uber