Новости

0

UBER в Україні працює лише з партнерами, які офіційно зареєстровані як фізична чи юридична особа підприємець, мають відповідні дозвільні документи на здійснення перевезень та сплачують податки!
Для водія UBER найпростіше працювати через партнера, віддаючи за це певну комісію з зароблених коштів. Відтак, водій виконує свою роботу, а партнер UBER – свою.

Вибираючи UBER партнера, дехто звертає особливу увагу розміру комісії, яку вираховує посередник за свої послуги. Це важливо, але не головне.Зверніть увагу, що кожен підприємець, який працює на Убер, повинен сплачувати податок в розмірі 5% від загальної суми зароблених коштів! Інакше, його рахунок рано чи пізно буде заблоковано а на нього буде накладений штраф. Тому чесні партнери Убер ніколи не будуть пропонувати Вам комісій в розмірі 2% чи 5%. В такому випадку Вашому Убер партнеру прийдеться самому доплатити власні кошти, щоб лише заплатити податки. Для чого тоді працювати?

Чесний UBER партнер пропонує адекватний відсоток за свої послуги, та може надати усі необхідні документи, які підтвержують законність його роботи та сплату усіх податків.
Працюйте з чесними партнерами UBER. Тоді Ваша робота в UBER принесе не лише прибуток, але й радість.

Працюй з надійним партнером!

партнер UBER