Blog - Masonry Boxed

Офіційно! Комісію партнера знижено до 5%! Заробляй більше разом з UBER in UA

0

Увага! Комісія 5%!

Ми знизили свою комісію для водіїв нашого автопарку до рекордних 5%! Це найнижча комісія серед офіційних партнерів Uber в Україні!

Умови: виконай більше 50 замовлень в тиждень та отримай комісію 5% зі свого загального доходу! Стандартна комісія для водіїв, що виконали до 50 замовлень становитиме 7%. Комісія партнера розраховується кожного тижня в залежності від кількості виконаних замовлень водієм Uber.

Нагадуємо, що наша комісія для нових водіїв і далі становитиме 0% на перший тиждень роботи в Uber, далі – 7% та 5%, в залежності від кількості виконаних поїздок за один тиждень!

Виплати: щотижневі, у понеділок/вівторок, або за вимогою водія у будь-який час з середи по суботу з 12.00 до 19.00, після звернення на viber:

+38 067 509 31 14 

Підключення нових водіїв / отримати додаткову інформацію можна за безкоштовним телефоном гарячої лінії

0 800 300 410 (усі дзвінки безкоштовні)

Приєднуйтесь до нашого автопартку та заробляйте більше разом з партнером UBER in UA

Uber Вінниця / Працюй в Убер з комісією 0% цілий місяць!

0

Чудова нагода заробити більше разом з партнером UBER in UA у Вінниці, адже цілий місяць ти можеш отримувати виплати без жодних відрахувань!

Акція діє з 1 по 28 липня 2019 року.

Взяти участь в акції можуть усі водії Убер у Вінниці, що зареєстровані в партнера UBER in UA. Виплати на банківську карту по вівторках згідно платіжних даних водія у додатку Uber Driver.

Маєш авто, але ще не зареєстрований як водій Uber? Це займе не быльше 15 хв! Зателефонуй за телефоном гарячої лінії 0 800 300 410 або надішли свої дані та фото свого водійського посвідчення, тех.паспорту і страхового полісу на вайбер:

+38 067 509 42 05

Ми допоможемо заробляти тобі більше в Uber Вінниця.

Хочеш змінити партнера та взяти участь в акції “0% цілий місяць”? Заповни форму зміни партнера у своєму додатку для водія за зразком та повідом номер банківської карти для виплат за телефоном 0 800 300 410 (усі дзвінки безкоштовні). Ми будемо раді новим водіям!

Завжди найвигідніші умови роботи в Uber та стабільні виплати без затримок. Приєднуйся до нашого автопарку та відчуй переваги співпраці з UBER in UA!

Uber Запоріжжя / 0% комісія партнера!

0
робота в Убер Запоріжжя

Неймовірна пропозиція для усіх водіїв Uber – працюй без комісії партнеру цілий місяць! Акція розповсюджується на усіх зареєстрованих водіїв у партнера UBER in UA та тих, хто приєднається до автопарку в період акції!

Комісія 0% буде тривати з 1 по 28 липня 2019 року!

Стати водієм Uber просто! Заповни заявку на сайті або зателефонуй за телефоном гарячої лінії 0 800 300 410

Ваш надійний партнер – UBER in UA