Blog - Masonry Boxed

Uber для водія / Все що потрібно знати про прямі виплати!

0

Важливо!

Водій Uber, перейшовши на прямі виплати, буде отримувати кошти без комісії партнера! Це головна, але здається єдина хороша новина для водіїв Uber в Україні. Що в себе включають “прямі виплати” від Uber?

Спочатку про позитивне!

Відтепер кожен водій Убер буде заробляти на 5-7% більше ніж раніше, коли були відрахування партнеру. Для цього, потрібно ввести дані своєї банківської карти (лише ПриватБанк) та інші персональні дані в додатку для водія Uber Driver.

А тепер про реальність!

 • Кожен водій, який перейде на прямі виплати, не зможе отримувати свої кошти щоденно або “до вимоги”, як це було під час роботи Убер партнерів. Виплати будуть по четвергах до 23.59, а не по понеділках чи вівторках!
 • Технічна підтримка від партнера буде припинена, водій буде отримувати допомогу безпосередньо від Uber через додаток. Раніше водій міг отримати допомогу через телефон гарячої лінії, вайбер чи відвідавши офіс Убер партнера. А зважаючи на попередній досвід спілкування з Uber через додаток, швидкість відповіді з його сторони та надати допомогу водію, потрібно буде набратися терпіння…
 • Податкова відповідальність за отримання прямих виплат лягає на водія! Раніше податки сплачував партнер та ніс за це відповідальність. Тепер Uber перекладає це на водія, про що прямо попереджає в повідомленні за прямі виплати, надісланому водію.
 • Можливість використання лише особистої картки ПриватБанк! Відтепер водій не зможе отримувати виплати на картку іншого банку (тимчасово) чи користуватися карткою іншої особи. Для деяких водіїв ця можливість принципова.
 • Якщо сума до виплати менше 400 грн, виплата проводитися не буде до часу наступного платежу та накопичення більше 400 грн. Отже, виплати для водіїв які роблять мало поїздок будуть не щотижневі, а можливо щомісячні …
 • Комісія Uber залишається без змін, все ті ж 25%! Не 20% і не 15%, а 25, як це було раніше. На жаль Uber потурбувався про ліквідацію партнерів, які брали 5%, але свою комісію залишив без змін.
 • Водій більше не зможе “заходити в мінус”! Виконавши декілька поїздок за готівкову оплату, водій буде отримувати лише безготівкові замовлення до вирівнювання балансу.
 • Якщо щось піде не так, чи буде дорога назад? … Коли виплата не надійшла на картку водія, надійшла сума менша за очікувана, технічні проблеми, хто і коли буде це вирішувати? Чи можна буде повернутися до партнера та працювати як раніше? Відповіді на ці запитання офіційний Uber не надав.

Як зміни торкнуться водіїв Uber покаже час. Сподіваємось, все до кращого!

Якщо у вас виникли запитання до Uber – пишіть в додатку Uber Drive – Допомога

Запитання до партнера – 0 800 300 410 (усі дзвінки безкоштовні)

Прямі виплати від Uber: бути чи не бути?

0

Прямі виплати – смерть Uber партнерам?

Uber оголосив про введення нової політики по роботі з водіями без участі партнерів. Відтепер, водій Uber буде мати можливість отримувати виплати без посередників та додаткових комісій. Але є деякі але! А може і не одне!

Шкода, що для Uber – партнери, які вкладали час та кошти в рекламу, працювали над популяризацією Убера в Україні, надавали технічну підтримку і за це не отримували жодних дотацій від компанії – в один день виявились непотрібними! Крім того, партнери були зобов’язані платити податки з виплат на р/р згідно законодавства України. Це при тому, що Uber не втручався в демпінг роботи своїх партнерів, більшість з яких понижували свою комісію до нереальних 4 та менше відсотків. Але тепер буде все по новому!

Перехід на прямі виплати буде поступово! Чому? Керівництво Uber в Україні розуміє, що деякі партнери мали власні авто, які здавали в оренду, а це великий відсоток контрольованих водіїв, відтік яких, негативно вплине на роботу компанії. Крім того, технічна підтримка Uber через додаток – відверто кажучи “бажає кращого” а великий наплив запитань від водіїв накриє персонал як лавина. Тому, деяким водіям Uber уже прийшло повідомлення про можливість перейти на прямі виплати, іншим ще ні.

Партнери Uber будуть працювати доти, доки останній водій з зареєстрованих партнером не заповнить заявку, та не перейде на прямі виплати. Тоді усі податкові зобов’язання перейдуть з партнера до водія, про це прямо попереджає Uber в повідомленні, надісланому водіям.

Вибір залишається за водієм!  Чи ні?

Uber не повідомив, чи зможе водій залишатися під партнером в майбутньому чи ні і яка роль партнера буде в майбутньому. Можливо, з часом, водій буде змушений заповнити заявку на прямі виплати та вказати номер особистої банківської карти для виплат. Чи зможе водій після переходу на прямі виплати в майбутньому знову перейти до партнера? Час покаже. Сподіваємось, що Uber запропонує адекватні правила роботи для партнерів та дасть можливість водіям робити особистий вибір!

Більшість водіїв не спішать заповнювати заявку на отримання прямих виплат. Вся справа у особистій відповідальності за отримані кошти, резервних 400 грн на рахунку водія, щотижневих виплатах по четвергах а не понеділок/вівторок, як при роботі партнерів, та відмові партнерів надавати технічну підтримку таким водіям.

Тому, поки що, вибір залишається за водієм. Сподіваємось, все йде до кращого, і водії тепер зароблятиме більше разом з Uber.

Uber Львів / Робота на авто компанії / Uber Select

0

Вакансія: водій Uber у Львові на авто компанії!

Доступні авто:

 • SEAT Ibiza 2012 / 1,2 Disel
 • Renaul Megane 2012 / 1,5 Disel
 • Pegout 301 2016 / 1,4 газ-бензин

Вимоги до водія: вік від 21 року та стаж водіння більше 2 років, охайний вигляд, акуратний стиль водіння!

Заробітна плата: 60% від загального прибутку + чайові (заправку авто оплачує водій). Ремонт та обслуговування авто за рахунок компанії! Середній заробіток водія Uber у Львові 12.000-20.000 грн працюючи на авто компанії.

Більше інформації за безкоштовним номером 0 800 300 410 або чекаємо на тебе в нашому офісі за адресою: вул. Липинського, 36 (2 поверх)