Новости

0

Ефективна робота Uber можлива тільки коли пасажири довіряють водіям і навпаки. Пасажири або водії, які порушують правила роботи Uber, можуть бути відключені від використання Uber – тимчасово або постійно в залежності від серйозності порушення. Завжди існують невідомі раніше причини, які можуть привести до відключення водія, але основні причини для відключення: якість сервісу, що надається, шахрайство, безпека і дискримінація.

Що може стати причиною відключення або блокування водія UBER:

  • Недотримання правил Uber. Наприклад, груба або недозволена поведінка, неприйнятна мова, вплив на пасажирів або зв’язок з ним після поїздки.
  • Шахрайські дії. Наприклад, великий відсоток скасованих замовлень, переконування пасажирів у готівковому розрахунку, замовлення себе у якості клієнта. Іншими причинами відключення/блокування можуть бути – прийняття сторонніх замовлень під час використання програми, нанесення шкоди бізнесу Uber, наприклад, за рахунок неправильного використання торгової марки, відмовляння пасажирів або водіїв від роботи в Uber, отримання оплати за поїздку поза системою Uber!
  • Надання помилкової особистої інформації, роботу іншого водія за кермом, використання іншої машини.
  • Недотримання правил дорожнього руху, в тому числі, прострочені документи на машину або права. Серйозні порушення правил руху, небезпечне водіння. Наприклад, перевищення швидкості, використання мобільного телефону під час руху, проїзд на червоне світло та інше.
  • Дискримінація. Неприпустима дискримінація з причини раси, релігії, національності, інвалідності, сексуальної орієнтації, статі, сімейного статусу, віку та інших характеристик.

Відключення водія! Якщо водій не одноразово порушує правила роботи в UBER, він буде тимчасово відключений. Звернувшись до свого партнера та пройшовши коротке навчання водій може знову відновити свій доступ до свого акаунту в UBER Driver.

Блокування водія! Якщо водій злісно порушує правила роботи та не має наміру покращуватися, його акаунт буде заблокований без можливості зміни партнера, розблокування чи нової реєстрації.

UBER слідкує за якістю надання послуг, адже це репутація яку не купиш за гроші. Тому водії та клієнти UBER після кожної поїздки отримують можливість справедливо оцінити один одного. Якщо рейтинг водія менше 4,6 – це означає, що якість послуг не відповідає високим вимогам UBER. Однак, коли водій ставить одну зірку для клієнта – UBER гарантує, що водій більше ніколи не отримає замовлення від нього.

Робота в UBER – це нові можливості для стабільної та безпечної роботи. Якщо Ви водій UBER – працюйте згідно простих правил, встановлених керівництвом компанії. Отримуйте стабільний дохід та користуйтеся особливими знижками на паливо, авто запчастини та інше у своєму місті.

Ваш надійний партнер – UBER in UA